K6 s.r.o. - kompletní služby při vybavování sociálních objektů, jako jsou domovy důchodců, ústavy sociální péče, lázeňská zařízení, nemocnice apod.

ZÁSTĚNY A PARAVÁNY VÝHODNĚJI

-10%

Jaro je konečně tady! Jistě i Vy s radostí vítáte první nesmělé sluneční paprsky, které po dlouhé zimě pronikají okny. Ne, před sluncem se našimi zástěnami a paravány chránit nemusíte.

Stále je však spousta míst, kde svým klientům či návštěvníkům potřebujete vytvořit kousek soukromí: vícelůžkové pokoje, ošetřovny, ordinace, koupelny, rehabilitace, kosmetické salóny, wellnes studia... Všude tam Vám zástěny, paravány a dělicí stěny Ropimex pomohou vytvořit útulné soukromí: rychle, levně a snadno. Produkty Ropimex jsou díky svému preciznímu německému provedení esteticky hodnotným doplňkem každého interiéru.

Akční nabídka K6: sleva 10%

Abychom Vám usnadnili rozhodování o tom, jakými zástěnami, paravány či dělicími stěnami své místnosti vybavit, snížili jsme trvale cenu všech produktů Ropimex!. Vyžádejte si náš nový ceník.

Přesvědčte se sami o šíři naší nabídky zástěn, paravánů a dělicích stěn. Podívejte se na novinky v sortimentu.

A aby toho nebylo málo, na všechny objednávky zástěn, paravánů a dělicích stěn Ropimex nyní získejte SLEVU 10%! Vyžádejte si svůj slevový kód ještě dnes!

Výhodnější už to nebude!

Podmínky akce

  • Sleva 10% na všechny produkty Ropimex bude poskytnuta každému, kdo v objednávce uvede platný slevový kód. Tento kód je uveden např. v aktuálních reklamách K6 v odborných magazínech či v jiných reklamních a marketingových akcích společnosti K6.
  • Slevový kód můžete také získat po kliknutí na tlačítko "Chci nakupovat výhodně" ve spodní části této stránky. Po vyplnění jednoduchého kontaktního formuláře Vám bezplatně zašleme Váš slevový kód.
  • Získáním slevového kódu se nezavazujete k žádné objednávce ani k žádné jiné povinnosti. Získaný slevový kód však nesmíte předat další osobě (mimo Vaše zařízení či společnost).
  • Slevu můžete uplatnit opakovaně na všechny objednávky produktů Ropimex a to až do ukončení akce.
  • Akce končí 31.5.2010. K6 vyřídí objednávky dle jejich pořadí, dodací lhůta proto může být až 6 týdnů.

Ano, mám zájem o nabídku slevy 10% na zástěny, paravány a dělicí stěny Ropimex a chci získat slevový kód.
CHCI NAKUPOVAT VÝHODNĚ

Ne, zástěny, paravány ani dělicí stěny nepotřebujeme (vážně?), přesto bych rád(a) získal(a) další informace o nabídce produktů a služeb K6.
CHCI VÍCE INFORMACÍK6 s.r.o. | Zámecká 9 | 679 72 Kunštát | tel: 776 262 525 | © K6 2005-2020   4Shop.cz