K6 s.r.o. - kompletní služby při vybavování sociálních objektů, jako jsou domovy důchodců, ústavy sociální péče, lázeňská zařízení, nemocnice apod.

  Nábytek pro prostory s vyšším stupněm zatížení / Sedací nábytek

 Sedací nábytek


Sedací nábytek je jednou z důležitých částí zařízení sociálních budov. Musí odolávat značnému fyzickému zatížení, hygienickým normám a v nemalé řadě plnit funkci estetické části interiérové výbavy objektu. Domovy důchodců, ústavy sociální péče a podobné sociální budovy vyžadují odbornou péči také v této oblasti. Naše společnost nabízí dvě ucelené kolekce sedacího nábytku splňující tyto požadavky.

Kolekce S I T R A. nabízí čtveřice židlí s vysokými užitnými vlastnostmi. Jedná se zejména o židli klasickou s područkami, židli s područkami a madlem pro manipulaci či oporu stojícího obyvatele a o židli s čalouněnou hlavovou opěrkou. Židle jsou tvořeny kombinací masivní bukové konstrukce, bukové překližkové desky a čalounění. Základním požadavkem na vývoj a výrobu židlí byla její pevnost a stabilita v náročných podmínkách sociálních budov. Tento požadavek jsme splnili a zkonstruovali jsme židli stabilní ve všech směrech, odolnou proti překlopení ba dokonce náklonu . Dominantou této židle je její robusnost. Čalounění se dodává standardně s látkovým, snímatelným a chemicky čistitelným potahem, který je v široké škále barev a vzorů. Podklad sedáku je očalouněn „zdravotnickou koženkou“ což je využitelné hlavně v oblasti inkontinentních osob.Všechny druhy látkového čalounění prošli testem odolnosti proti žmolkování a odolnosti v oděru (dle ČSN 80 0846). Tyto látky byli odzkoušeny na hodnotu 40000 ot..

Kolekce O L I V O nabízí tři varianty židlí. První varianta s dřevěným opěrákem je vhodná především do společenských prostor či jídelen, kde se uplatní její nízká váha a možnost stohování. Ve druhé variantě je nabízeno klasické polokřeslo u kterého vyniká především jeho výborný design. Třetí varianta umožňuje polohování opěráku pomocí mechanismu s plynovou pístnicí. Společným prvkem celé kolekce je čalounění do látky Microcare®, která byla vyvinuta speciálně pro použití v sociální sféře. Látka je nepropustná pro tekutiny, je prodyšná, nehořlavá a antibakteriální.

Katalog židlí OLIVO
Katalog židlí SITRA


Produkt mě zaujal, potřebuji však více informací. Pošlete mi Vašeho obchodníka nebo alespoň více informací.
POTŘEBUJI VÍCE INFORMACÍ

K6 s.r.o. | Zámecká 9 | 679 72 Kunštát | tel: 776 262 525 | © K6 2005-2020   4Shop.cz