K6 s.r.o. - kompletní služby při vybavování sociálních objektů, jako jsou domovy důchodců, ústavy sociální péče, lázeňská zařízení, nemocnice apod.

Naším cílem je poskytnout všem našim zákazníkům mimořádný a nadstandardní rozsah služeb. Kromě odborného poradenství nabízíme zákazníkům bezplatné zpracování návrhu řešení interiéru, kalkulaci cen, dodání zboží včetně odborné montáže a nově nabízíme pravidelné servisní prohlídky včetně měření elektrické pevnosti zdravotnických přístrojů.

Bezplatná konzultační a poradenská činnost

 

Zápůjčky zboží

V rámci presentace nabízíme svým klientům možnost zápůjčky vybraného zboží. Klient si tak může v praxi vyzkoušet funkčnost a kvalitu našich produktů.


Záruční a mimozáruční servis

Na všechny naše produkty poskytujeme záruční dobu v minimální délce 24 měsíců od data instalace. U některých našich produktů je tato záruka prodloužena až na 60 měsíců. Na celý sortiment námi nabízené nábytkové kolekce navíc poskytujeme 10 letou garanci na doplnění sortimentu, což Vám zaručuje, že při doplňování interiéru (v návaznosti na finanční prostředky) bude interiér vybaven stejným (barevně i tvarově) vybavením jako v předcházejících dodávkách.. Na rychlost a kvalitu našeho servisu klademe velký důraz, snažíme se aby vyřízení jakékoliv reklamace či servisní zásah byl co nejryhlejší. Abychom dále prodloužili životnost a funkčnost našich produktů, nově nabízíme pravidelné servisní kontroly včetně měření elektrické pevnosti zdravotnických přístrojů.

K6 s.r.o. | Zámecká 9 | 679 72 Kunštát | tel: 776 262 525 | © K6 2005-2020   4Shop.cz